Laatu lähtee perinteistä, osaaminen ihmisistä

Yhteystiedot – Sähkö-Saarelainen Oy

Kuinka voimme olla avuksi?

SÄHKÖ-SAARELAINEN OY
Kuurnankatu 49
80130 JOENSUU
y-tunnus: 0207534-8

Avoinna
ma – pe klo 8-16
(lauantaisin suljettu)

puhelinvaihde: 010 3975 000
010-numeroihin soittaminen maksaa 8,35 snt/puh + 16,69 snt/min

sähköpostit
etunimi.sukunimi@sahko-saarelainen.fi

 

Laskutusosoite paperilaskuille:
Sahkö-Saarelainen Oy
OVT 003702075348
PL 908
02066 DOCUSCAN

(Huom! Tähän osoitteeseen otetaan vastaan vain laskumateriaalia.)

Verkkolaskutusosoite
003702075348 (operaattori: Pagero)

 

MYYMÄLÄ JA VARASTOTOIMINNOT:
Myymäläpäällikkö

Ismo Niikko
010 3975 004
ismo.niikko@sahko-saarelainen.fi

Varastovastaava
Pekka Pesonen
010 3975 002
pekka.pesonen@sahko-saarelainen.fi

HUOLTO JA VARAOSAT, PIENASENNUKSET:
Huoltopäällikkö
Paavo Matilainen
010 3975 005
paavo.matilainen@sahko-saarelainen.fi

ASENNUSTOIMINTA:
Sähköasennustyönjohto
Jani Reijonen
050 3835 271
jani.reijonen@sahko-saarelainen.fi

Sähköasennustyönjohto
Jari Lehikoinen
050 3835 155
jari.lehikoinen@sahko-saarelainen.fi

Projektinhoito
Kari Surakka
050 4483 475
kari.surakka@sahko-saarelainen.fi

Tarjouslaskenta
Petri Lintunen
050 3835 154
petri.lintunen@sahko-saarelainen.fi

Paloilmoitintyöt ja -huollot
Vesa Hirvonen
050 3835 153
vesa.hirvonen@sahko-saarelainen.fi

JOHTO:
Toimitusjohtaja
Antti Saarelainen
050 9177 206
antti.saarelainen@sahko-saarelainen.fi

Tekninen johtaja
Sähkötöiden johtaja
Jorma Tykkyläinen
050 3835 151
jorma.tykkylainen@sahko-saarelainen.fi

Talouspäällikkö
Riitta Ronkainen
010 3975 013
riitta.ronkainen@sahko-saarelainen.fi

Hallituksen puheenjohtaja
Vesa Saarelainen
050 3835 161
vesa.saarelainen@sahko-saarelainen.fi

Ota yhteyttä

Kuinka voimme olla avuksi? Ota yhteyttä Sähkö-Saarelaiseen, palaamme asiaan pikimmiten!

Yhteystiedot

Kuurnankatu 49
80130 Joensuu
etunimi.sukunimi@sahko-saarelainen.fi

010 3975 000

Mitä asiasi koskee?

Please leave this field empty.